2016:

BK Beloften

  • 1ste BK Enduro Hautrage
  • 2de BK Enduro Buzancy (Fr)
  • 2de BK Enduro Flavion
  • 2de BK Enduro Rocroi (Fr)
  • 1ste BK Enduro Lierneux
  • 2de BK Enduro Dinant
  • 2de BK Enduro Esneux

(de wedstrijden in Brayeux en Thure werden geannuleerd wegens slechte weersomstandigheden)

1ste Belgisch Kampioenschap Enduro Beloften (scratch)
1ste Belgisch Kampioenschap Enduro Beloften E3

  • 7de BOXC Saint-Hubert
  • 3de BOXC Joubival
  • 15de 12H van La Chinelle
  • Winnaar Endurocross Deurne in de Supportklasse, 3de in de Superfinale
  • FIM ESDE: 13de Junior Trophy, 17de E3-klasse, Zilveren Medaille World Trophy

2015:

  • 6de BK enduro Hautrage
  • 5de BK enduro les Brayeux
  • 3de BK enduro Flavion
  • 2de BK enduro Bilstain
  • 3de BK enduro Bilstain
  • 3de BK enduro Buzancy (FR)
  • 3de BK enduro Rocroi (FR)
  • 3de BK enduro Liernieux
  • 3de BK enduro Dinant
  • 2de BK enduro Esneux

3de EINDSTAND BK Enduro Beloften Scratch (algemeen) en E1 Klasse (tot 250 cc)

  • 8ste Finale Endurocross Deurne
  • 1ste Triatlon enduro Grensland (lopen, fietsen, crossen)
  • 24ste en 20ste WK enduro Saint-Hubert
  • 9de BOXC Aubange
  • 7de 12H enduro La Chinelle

Clubkampioen Grensland Enduro

2014:

  • 5de BK enduro Hautrage
  • 3de BK enduro Vellereille les Brayeux
  • 1ste BK enduro Flavion
  • 1ste BK enduro Bilstain
  • 2de BK enduro Buzancy (FR)
  • 1ste Ligue 3 enduro Rocroi (FR)
  • 1ste BK enduro Lierneux

Belgisch Kampioen Enduro Randonneurs

  • 1ste enduro-triatlon Olmen
  • Finalist endurocross Deurne

Clubkampioen Grensland Enduro

Begonnen met enduro in 2013:

  • 15de BK enduro Flavion (Randonneurs)
  • 1ste BK enduro Saint Hubert (Randonneurs)
  • 1ste enduro-triatlon Olmen -23 jarigen, 2de plaats algemeen
  • vanaf augustus 6 maanden out wegens knieblessure

Begonnen met BMX in 2000

2001:

  • 3de Beker van België
  • 3de Belgisch Kampioenschap

2002:

  • Vice-Vlaams Kampioen
  • 3de Beker van België
  • 3de Belgisch Kampioenschap

2003:

  • Vice-Vlaams Kampioen
  • 3de Belgisch Kampioenschap

2004:

  • Vice-Vlaams Kampioen
  • Kampioen Beker van België
  • Vice-Belgisch kampioen

2005 :

  • 2,5 maanden out door handbreuk
  • 8 manches gewonnen in Beker van België en Topcompetitie
  • Vice-Vlaams Kampioen
  • 3de Belgisch Kampioenschap
  • top 32 WK Bercy, 6e plaats in 1/8ste finale

2006:

  • 3de Flanders Cup
  • 4de Topcompetitie
  • Winnaar Clubkampioenschap
  • 3de Belgisch Kampioenschap

2007:

  • 4de Flanders Cup
  • 2de Topcompetitie
  • 2de Provinciaal Kampioenschap
  • 3de Vlaams Kampioenschap
  • Belgisch Kampioen

2008 :

  • Belgisch Kampioen indoor
  • Vice-Belgisch Kampioen outdoor
  • 2de Vlaams Kampioenschap

2009 : einde BMX carrière